Search
Close this search box.

Pažeidėjai nepasimoko: žvejyba neleistinais būdais gali kainuoti virš 1000 eurų

Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai sulaikė asmenį, tinklais žvejojusį Šalčininkų rajone, Kernavo ežere. 

Už neteisėtą žvejybą jam gresia 120–300 eurų bauda, taip pat jis neteks tinklo ir turės atlyginti 789,10 euro padarytą žalą žuvų ištekliams, teigiama AAD pranešime.

„Pagal iš žvejų mėgėjų gautą informaciją, ilgąjį savaitgalį su kolegomis organizavome reidą Šalčininkų rajone, jo metu sulaikėme asmenį, kuris žvejojo tinklu. Sulaikius jį patikrinome. Nustatėme, kad žvejys neteisėtai buvo pagavęs 2 lydekas, 1 karpį, 1 karosą ir 16 ešerių. Visiems žvejams, kurie nori neleistinais būdais žvejoti, primename, ilgieji savaitgaliai šalyje nestabdo aplinkosaugininkų darbo režimo, kaip įprasta, dirbame 24/7 režimu“, – sakė Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Sigitas Mikėnas.

Už neteisėtą žvejybą asmeniui surašytas administracinio nusižengimo protokolas, paimtos neteisėtai sugautos žuvys ir tinklas.

Pažeidėjas turės atlyginti žuvų ištekliams padarytą žalą – 789,10 euro ir sumokėti administracinę baudą nuo 120 iki 300 eurų, bus konfiskuotas tinklas.

TAIP PAT SKAITYKITE