Search
Close this search box.

3 tūkst. eurų žalą žuvų ištekliams padarę pažeidėjai turės atsakyti ir už pasipriešinimą teisėtiems pareigūnų reikalavimams

Aplinkos apsaugos departamento Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai sekmadienį anksti ryte organizavo reidą prie Kauno marių ir sulaikė du asmenis, žvejojusius ne mėgėjų žvejybos įrankiais – trimis statomaisiais tinklais. Žuvų ištekliams padaryta žala – apie 3 tūkst. eurų, rašoma departamento pranešime žiniasklaidai. 

Sulaikomi asmenys pasipriešino aplinkosaugos pareigūnams, todėl teko panaudoti specialiąsias priemones – ašarines dujas ir antrankius.

„Tinklais asmenys pagavo 26 karšius, 1 sterką ir apie 4 kg kitų žuvų. Žuvų ištekliams padaryta žala – apie 3 tūkst. eurų.

Taip pat iš pažeidėjų paimta valtis su irklais, tinklai ir žuvys. Asmenims surašyti protokolai už neteisėtą žvejybą ir už pasipriešinimą valstybinės aplinkos apsaugos pareigūnams“, – sakė Kauno GGAI viršininkas Darius Jurevičius. 

Už neteisėtą žvejybą kiekvienam asmeniui gresia bauda nuo 120 iki 300 eurų. Už pasipriešinimą pareigūnams – bauda nuo 80 iki 780 eurų.

Byla perduota nagrinėti Kauno apylinkės teismui.

TAIP PAT SKAITYKITE